Malformacja naczyniowa kolana lewego

Wejdź tutaj jeśli szukasz informacji o chorobach

Malformacja naczyniowa kolana lewego

Postprzez Grzesiek717 » 14 lis 2017, o 13:18

Witam
Mam 25 lat i mam poważny problem z lewą nogą od kolana w dół początkowo samo kolano.
Od małego miałem problem z kolanem i ciągłymi bólami na zmianę pogody z czasem bóle zaczęły się nasilać.
W czasie gimnazjum udałem się do chirurga w Prokocimie W Krakowie który stwierdził że mam przerost maziówki w kolanie a nie wodę i trzeba by było to chirurgicznie usunąć. Objawy nie były jeszcze takie silne więc to odłożyłem..

Pod koniec średniej szkoły udałem się do chirurga w Bochni który stwierdził że wstrzyknie mi jakiś lek do kolana. Udałem się więc na zaplanowany zabieg mając wtedy spuchnięte kolano. Lekarz powiedział że trzeba odessać trochę płynu. Podczas spuszczania zamiast ściągnąć wodę ściągnął 1cm czerwonej mazi po czym wysłał mnie na rezonans magnetyczny z podejrzeniem malformacji naczyniowej.. Po pół roku udało się zrobić badanie wróciłem do niego z wynikami a ten zaledwie wypisał mi skierowanie do chirurga naczyniowego. Znowu czekałem pół roku żeby się gdzieś dostać Udałem się więc do chirurga naczyniowego do Bonifratrów w Krakowie. A tam po jednej wizycie skierowali mnie na kolejny rezonans ANGIO MR.

Po otrzymaniu wyników udałem się ponownie do tego lekarza po czym stwierdził że malformacja jest taka rozległa że się nie da nic zrobić umówił mnie jeszcze tylko na wizytę z ordynatorem, który też powiedział że nie wiele można. Miał się odezwać jednak olał minął rok a ja nadal się męczę;(

Na bóle jem już tylko ketonal forte by coś pomogło bo nic innego nie chce działać gdy bóle się nasilą.

Nie wiem czy są tu jacyś leakarze? Czy jest mi ktoś w stanie jakoś Pomóc bo już 20lat się męczę i jest z czasem coraz gorzej..
Grzesiek717

Re: Malformacja naczyniowa kolana lewego

Postprzez Kardioserwis » 27 gru 2017, o 21:01

Skonsultuj się w ośrodku uniwersyteckim - Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań.

Niestety nie zawsze możliwe jest skuteczne leczenie.
Kardioserwis
Administrator

Powrót do Choroby