Jakie to tabletki ?

Wejdź tutaj jeśli szukasz informacji o lekach, ich działaniu, wskazaniach, skutkach ubocznych itp

Jakie to tabletki ?

Postprzez Piotr111 » 7 gru 2014, o 16:59

Witam serdecznie,
Chciałbym prosić szanownych użytkowników forum o pomoc. Do rzeczy, od lat borykam się z cukrzycą i nadciśnieniem. Cukrzycę kontroluję ale z nadciśnieniem mam duże problemy. Nie mogę dobrać tabletek. Tylko jeden raz przepisano mi tabletki które skutecznie ustaliły mi właściwe ciśnienie i tętno. Lecz ja pierdoła zgubiłem pudełko i nie mogę ustalić nazwy tych tabletek.
Tabletki były bez refundacji (nie widnieją w moim zip-e), w bardzo małym pudełku którego wizualizację z pamięci zamieszczam poniżej. Wydaje mi się że był na pudełku srebrny i czerwony pasek. Link do obrazka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e36c2240732f824c.html
Bardzo proszę o pomoc.
A może istnieje szansa sprawdzenia gdzieś wszystkich recept wykupionych na swój pesel nie tylko tych refundowanych ?
Pozdrawiam
Piotr
Piotr111

Re: Jakie to tabletki ?

Postprzez kardiolog » 7 gru 2014, o 20:53

Najprościej ustalić u lekarza, które je zapisał.
kardiolog

Postprzez Piotr111 » 8 gru 2014, o 06:05

No niestety to nie jest takie proste ponieważ chodzę prywatnie do różnych lekarzy (tak na ostatnią chwilę jak insulina się kończy).
Byłem w kilku aptekach w których prawdopodobnie mogłem kupić te tabletki z prośbą o odszukanie po numerze pesel recept które
realizowałem, niestety tych tabletek nie znaleziono.
Co do lekarzy to wyciągnąłem historię leczenia z wszystkich miejsc które pamiętałem - tu także bez rezultatu.
Pozdrawiam
Piotr111

Postprzez kardiolog » 18 gru 2014, o 22:05

Niezbyt dobra strategia leczenia...

Wydrukuj swoją "rekonstrukcję" wyglądu opakowania i pokaż w aptece, może skojarzą.

Wejdź w googla - "grafika" i wpisuj po kolei nazwy leków z farmindeksu.
kardiolog

Postprzez Piotr111 » 19 gru 2014, o 06:23

Wiem że to mało konkretna droga ale ...
Co do szukania to działam tak od kilku dni.
Dziękuję serdecznie za pomoc.
Pozdrawiam
Piotr111

Powrót do Leki