Beto 50 ZK 47,5mg i Espiro 25mg

Wejdź tutaj jeśli szukasz informacji o lekach, ich działaniu, wskazaniach, skutkach ubocznych itp

Beto 50 ZK 47,5mg i Espiro 25mg

Postprzez Jumper » 16 cze 2015, o 05:05

Witam, miałem kilka dni temu Holtera, lekarz powiedział, że badanie wyszło źle, co prawda w czasie badania nie siedziałem lecz chodziłem po schodach wykonywałem sporo czynności momentami troszkę cięższych no i w tym czasie w odczycie wyszedł haos. Kolejne badanie Holterem mam za 3 miesiące i przez 3 miesiące mam przyjmować leki, jest to : Beto 50 ZK 47,5mg i Espiro 25mg. po jednej tabletce rano. biorę tabletki już drugi dzień, co prawda mam mniej lub w cale skurczy dodatkowych lecz czuję nie pokój do leku Espiro, ponieważ skutki uboczne są tragiczne, i stąd moje pytanie czy te leki które przepisał lekarz mam brać bez żadnej obawy przez te trzy miesiące?. Dziękuje z góry za odpowiedź. Pozdrawiam
Jumper

Re: Beto 50 ZK 47,5mg i Espiro 25mg

Postprzez kardiolog » 16 cze 2015, o 19:32

Nie można wydawać zaleceń na odległość, aby po prostu nie zaszkodzić.

Pierwsza kwestia to jakość "holtera" - z tym bywa różnie.

Kolejna to ocena czy arytmia jest objawowa czy nie oraz to co najważniejsze: czy jest łagodna czy nie.

Decyzję o ewentualnym leczeniu i jego sposobie można podjąć dopiero po ustaleniu odpowiedzi na powyższe kwestie.

Nie ma leków idealnych, każde mogą, ale nie muszą wywoływać objawy niepożądane.

Podsumowując, arytmię powinien diagnozować i leczyć kardiolog specjalizujący się w tym temacie.
kardiolog

Powrót do Leki