bisocard

Wejdź tutaj jeśli szukasz informacji o lekach, ich działaniu, wskazaniach, skutkach ubocznych itp

bisocard

Postprzez gosiaradek » 2 cze 2016, o 17:05

Witam. Tydzień temu lekarz internista zapisał mi lek bisocard 2,5 na obniżenie pulsu i kazał brać raz dziennie rano.Dzisiaj mija 7 dni i nie czuje się zbyt dobrze ponieważ obniża mi ciśnienie do np.98/68 i jest mi słabo, mam zawroty głowy, bule brzucha. Obecnie przebywam za granicą polski i nie mam możliwości pójść do niego ponownie. Chciała bym wiedzieć czy to normalne objawy czy też nie. I jeszcze czy mogę sama przerwać leczenie. Ogólnie mam stwierdzoną nerwice lękową i do tego biorę sedam na noc po pół tabletki. Czekam na jakąkolwiek poradę.
gosiaradek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 16:50

Re: bisocard

Postprzez kardiolog » 24 wrz 2016, o 20:29

Porady lekarskiej na odległość udzielić nie można. Lek, który przepisano obniża również ciśnienie i część pacjentów tego nie toleruje.
kardiolog
 
Posty: 721
Dołączył(a): 12 paź 2009, o 21:16


Powrót do Leki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron
kołatanie serca   |   zawroty głowy   |   niewydolność serca   |   rzucanie palenia   |   wysoki cholesterol   |   cukrzyca   |   nadciśnienie tętnicze   |   borelioza   |   dieta   |   otyłość nadwaga   |   nerwica serca   |   udar mózgu   |   kardiolog-Poznań   |   zawał serca   |   badanie EKG   |   ECHO serca   |   holter   |   miażdżyca   |   zespół Marfana   |   USG doppler   |   stymulator-rozrusznik   |   arytmia serca   |   duszność   |   nota prawna