Zasady obowiązujące na tym forum (tematy niekardiologiczne)

Zanim zaczniesz czytać lub pisać na tym forum poznaj obowiązujące tu zasady.

Zasady obowiązujące na tym forum (tematy niekardiologiczne)

Postprzez Kardioserwis » 17 paź 2009, o 21:24

Witam serdecznie wszystkich Internautów,

Proszę stosujcie się do poniższych zasad, aby korzystanie z forum było miłe i łatwe

1. Zanim zadasz pytanie sprawdź przy pomocy funkcji „szukaj” czy nie ma już odpowiedzi na Twoje pytanie na forum.

2. Proszę zachowaj porządek umieszczając tematy we właściwej, (jednej!) kategorii

3. Pisz zwięźle i zrozumiale. Przy wynikach podawaj zakres norm. Patrz na daty – problem sprzed kilku lat jest już nieaktualny

4. Nie proś o pomoc w stanach nagłych – niezwłocznie wezwij karetkę lub udaj się do lekarza zależnie od sytuacji!

5. Odpowiadaj na pytania i komentuj uprzejmie, powstrzymaj się od złośliwości

6. Pamiętaj, bądź sceptyczny, przed podjęciem decyzji skonsultuj się ze swoim lekarzem!

7. Proszę nie wypowiadajcie się imiennie na tym forum o lekarzach. Jeśli chcecie kogoś polecić lub wręcz przeciwnie wyślijcie prywatną wiadomość lub umieśćcie komentarz na dedykowanym forum – np. Znany Lekarz pl

8. Proszę informuj moderatorów o szczególnie nieprzyjemnych postach, szybciej je usuniemy

9. Na koniec życzę miłego i owocnego korzystania z forum i przypominam regulamin

pozdrawiam
Piotr Bręborowicz

Regulamin:

Forum kardiologiczne "Choroby serca" w ramach Kardioserwis PL jest przeznaczone dla osób pełnoletnich. Osoby nieletnie mogą z niego korzystać tylko pod opieką dorosłych. Forum kardioserwis.pl zostało utworzone aby pomagać czytelnikom zdobywać wiedzę o chorobach układu krążenia. Należy pamiętać, że wiedza nie jest dogmatem - medycyna stale się rozwija, nasza wiedza rozszerza i modyfikuje.

Wszystkie informacje zawarte w tym forum jaki i w Kardioserwis PL mają charakter informacyjny i edukacyjny i nie są kompletne ani wystarczające do stawiania diagnoz i podejmowania leczenia bez bezpośredniej konsultacji z lekarzem! Ostateczne decyzje stosowania leczenia spoczywają na lekarzu prowadzącym chorego.

Zanim zadasz pytanie na forum, sprawdź czy nie została wcześniej udzielona na nie odpowiedź, szanuj czas innych. Przejrzyj artykuły w Kardioserwis PL, znajdziesz tam większość potrzebnych Ci informacji.

Pamiętaj jednak, aby krytycznie oceniać każdą informację czy opinię, ponieważ nigdy nie wiadomo kto i dlaczego ją umieścił. Może to być informacja błędna lub celowo myląca aby zareklamować swój produkt czy usługę lub oczernić konkurencję.

Każdą zdobytą na forum informację należy traktować sceptycznie i dążyć do jej potwierdzenia - najlepiej u swojego lekarza.

Wydawca, administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich materiałów reklamowych, nierzetelnych oraz uznawanych za obraźliwe jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie wydawcy, administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Wydawca, administratorzy i moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy i szkody, wynikające z zastosowania informacji zawartych na forum jak i w Kardioserwis PL. Zapoznaj się z notą prawną Kardioserwis PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych fałszywych, obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Zobowiązujesz się do niezamieszczania materiałów reklamowych. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili według własnego uznania. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare). Administrator zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyska dzięki działalności związanej z forum jak i serwisu Kardioserwis PL. Pod tym określeniem rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio do Kardioserwis PL (np. zmiany, wewnętrzne promocje), nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.) oraz sporadyczne informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez sponsora wspierającego Kardioserwis PL. Zapoznaj się z polityką prywatności Kardioserwis PL.

Korzystając z forum potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się na powyższe warunki.
Kardioserwis
Administrator
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 10:36

Powrót do Zasady korzystania z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron
kołatanie serca   |   zawroty głowy   |   niewydolność serca   |   rzucanie palenia   |   wysoki cholesterol   |   cukrzyca   |   nadciśnienie tętnicze   |   borelioza   |   dieta   |   otyłość nadwaga   |   nerwica serca   |   udar mózgu   |   kardiolog-Poznań   |   zawał serca   |   badanie EKG   |   ECHO serca   |   holter   |   miażdżyca   |   zespół Marfana   |   USG doppler   |   stymulator-rozrusznik   |   arytmia serca   |   duszność   |   nota prawna