O nas

KARDIOSERWIS.PL jest specjalistycznym serwisem informacyjnym z zakresu kardiologii skierowanym nie tylko do pacjentów, ale także ludzi zdrowych. Zawiera także informacje dla specjalistów kardiologów,  lekarzy internistów, lekarzy pierwszego kontaktu i innych pracowników Służby Zdrowia, a także dla studentów medycyny. Korzystanie z serwisu jest bezpłatnie.

Wiedza prezentowana na stronach serwisu pochodzi z podręczników i czasopism medycznych, oraz zaleceń towarzystw naukowych.

Wszystkie informacje zawarte w tym serwisie mają charakter informacyjny i edukacyjny i nie są wystarczające do stawiania diagnoz i podejmowania leczenia bez konsultacji z lekarzem! Artykuły są tworzone i recenzowane przez lekarzy specjalistów. Zawartość reklamowa (niekomercyjna) jest wyraźnie oznakowana.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wiadomości zawarte w naszym serwisie, zwłaszcza dotyczące leków i sposobów postępowania, zostały podane właściwie, jednak ostateczne decyzje diagnostyczne i lecznicze spoczywają na lekarzu bezpośrednio zajmującym się pacjentem.

Zarówno autorzy, konsultanci, jak i właściciel KARDIOSERWIS.PL nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy i szkody, wynikające z zastosowania informacji zawartych w serwisie.
W razie zauważenia błędnej informacji prosimy o kontakt.

UWAGA!
Serwis jest własnością Med-Soft, finansowany ze środków własnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych w KARDIOSERWIS.PL możliwe jest tylko po uzyskaniu pisemnej zgody od redakcji.

Zawartość i usługi w skrócie:

Informacje praktyczne:
opisy jednostek chorobowych, procedur, przypadków i leków, standardy postępowania, pytania do specjalistów on-line, bazy adresowe, materiały edukacyjne dla pacjentów.

Największymi atutami serwisu są: Internetowy Kardiolog, forum, bazy adresowe.