O nas

KARDIOSERWIS.PL jest specjalistycznym serwisem informacyjnym z zakresu kardiologii skierowanym nie tylko do pacjentów, ale także ludzi zdrowych. Zawiera także informacje dla specjalistów kardiologów,  lekarzy internistów, lekarzy pierwszego kontaktu i innych pracowników Służby Zdrowia, a także dla studentów medycyny. Korzystanie z serwisu jest bezpłatnie.

Wiedza prezentowana na stronach serwisu pochodzi z podręczników i czasopism medycznych, oraz zaleceń towarzystw naukowych.

Wszystkie informacje zawarte w tym serwisie mają charakter informacyjny i edukacyjny i nie są wystarczające do stawiania diagnoz i podejmowania leczenia bez konsultacji z lekarzem! Artykuły są tworzone i recenzowane przez lekarzy specjalistów. Zawartość reklamowa (niekomercyjna) jest wyraźnie oznakowana.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wiadomości zawarte w naszym serwisie, zwłaszcza dotyczące leków i sposobów postępowania, zostały podane właściwie, jednak ostateczne decyzje diagnostyczne i lecznicze spoczywają na lekarzu bezpośrednio zajmującym się pacjentem.

Zarówno autorzy, konsultanci, jak i właściciel KARDIOSERWIS.PL nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy i szkody, wynikające z zastosowania informacji zawartych w serwisie.
W razie zauważenia błędnej informacji prosimy o kontakt.

UWAGA!
Serwis jest własnością Med-Soft, finansowany ze środków własnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych w KARDIOSERWIS.PL możliwe jest tylko po uzyskaniu pisemnej zgody od redakcji.

Zawartość i usługi w skrócie:

Informacje praktyczne:
opisy jednostek chorobowych, procedur, przypadków i leków, standardy postępowania, pytania do specjalistów on-line, bazy adresowe, materiały edukacyjne dla pacjentów.

Największymi atutami serwisu są: Internetowy Kardiolog, forum, bazy adresowe.

imię i nazwisko*:
adres email*:
treść*:
* pola wymagane
  
Piotr Bręborowicz - kardiolog

Jako kardiolog interesuję się kardiologię inwazyjną i nieinwazyjną: koronarografia, angioplastyka, wszczepienie stymulatora, echokardiografia (ECHO serca), test wysiłkowy, Holter EKG itd. »

Co ludzie mówią o nas?

Lubimy wiedzieć, co ludzie o nas mówią. To bardzo motywujące. Opinie naszych czytelników są miłą nagrodą za naszą pracę, a także tym, co zmusza do ciągłego wysiłku w doskonaleniu się. »

redakcja

Adres redakcji: Kardioserwis.pl ul. Jachowicza 35 60-195 Poznań »

Polityka prywatności

Czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy kardioserwis.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności »

Nota prawna

Wszystkie informacje zawarte w tym serwisie mają charakter informacyjny i edukacyjny i nie są wystarczające do stawiania diagnoz i podejmowania leczenia bez konsultacji z lekarzem! »

Współpraca z Partnerami

Współpraca buduje, podkopywanie rujnuje. Zapraszamy do współpracy w promocji naszych informacji »

Popieramy szczytne inicjatywy

Szczytne inicjatywy warte poparcia. Koniecznie odwiedź te linki »

Reklama w serwisie

»

Informacje o plikach cookies

»