Pytania do specjalisty kardiologa on-line

Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie na Forum Kardioserwis PL.

Udzielamy odpowiedzi na pytania związane ze zdrowiem, leczeniem czy diagnostyką w zakresie kardiologii. Na pytania odpowiadają lekarze z I Kliniki Kardiologii AM w Poznaniu.

Pamiętaj: 

1. Żadna informacja on-line czy udzielona przez telefon nie może zastąpić wizyty u lekarza.

2. Nie stawiamy rozpoznań ani nie zalecamy leczenia za pomocą tego serwisu pytań. Nasze odpowiedzi mają charakter doradczy i edukacyjny. Wyjaśniamy wątpliwości, tłumaczymy rozpoznania, proponujemy właściwego specjalistę, tłumaczymy wyniki pewnych badań i udzielamy informacji o chorobach układu krążenia.

3. Lekarze udzielający porad i firma Med-Soft nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za dalsze Twoje działania lub ich zaniechanie.

4. Czas odpowiedzi uzależniony jest od liczby pytań i może wynosić od kilku dni do kilku tygodni. Na niektóre pytania nie odpowiemy, sam wiesz dlaczego.

5. W stanach ostrych wezwij pogotowie ratunkowe lub udaj się do izby przyjęć najbliższego szpitala, gdyż pytania on-line nie są w stanie rozwiązać tych problemów technicznie ani czasowo.