Rejestracja tylko na wizyty prywatne do specjlalistów przyjmujących w zespole 'Gabinety Marcelin'

Gabinety Marcelin są czynne, ale zachęcamy do korzystania także z telekonsultacji.

Ze względu na epidemię koronawirusa w "Gabinetach Marcelin" przestrzegamy ściśle procedur mających chronić przed zakażeniem. Prosimy o przyjazd dokładnie na wyznaczoną godzinę bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci lub osób niedołężnych z jednym opiekunem). Prosimy o przyjazd w maseczce i rękawiczkach. Przy wejściu prosimy zdezynfekować ręce i wypełnić kartę epidemiologiczną. Przed wejściem również sprawdzamy bezdotykowo temperaturę ciała.

Drogi pacjencie, jeśli dojeżdżasz do Poznania i chciałbyś połączyć wizytę np. u kardiologa, endokrynologa, urologa czy hematologa lub innych specjalistów, koniecznie o to zapytaj. Nasze rejestratorki postarają się dobrać dogodny termin dla Ciebie, udzielą szczegółowych informacji o konsultacji/zabiegu, a także dzień wcześniej przypomną o terminie wizyty. 

Prosimy o telefoniczne uzgadnianie terminu w dni powszednie w godzinach 8:30 - 20:00

telefony:
Rejestracja główna 61-222 90 50 lub 0-512 460 975

Kardiolog dziecięcy 602 681 870 prośba o SMS
Medycyna estetyczna 792 454 451

Rejestracja ONLINE: https://gabinety-marcelin.pl/online

Na wizytę prosimy zabrać dowód osobisty oraz dokumentację medyczną: karty wypisowe ze szpitali, wyniki badań, listę wszystkich przyjmowanych leków.

Prosimy o nieco wcześniejsze przybycie celem wypełnienia formalności przed wizytą.
W przypadku rezygnacji z wizyty czy znacznego spóźnienia prosimy o informację.

Staramy się przyjmować punktualnie, ale nie zawsze jest to możliwe. Serdecznie prosimy o wyrozumiałość, jeśli lekarz ma opóźnienie - wynika ono najczęściej z trudnej operacji czy reanimacji w szpitalu lub bardzo trudnej rozmowy w gabinecie.

Zapraszamy do korzystania z naszych porad.