Doświadczeni lekarze specjaliści dla Ciebie w centrum Grunwaldu - Gabinety Marcelin Poznań

Endokrynolog, kardiolog, onkolog, pulmonolog i wielu innych specjalistów w jednym miejscu.

"Gabinety Marcelin" to podmiot leczniczy oraz zespół współpracujących indywidualnych specjalistycznych praktyk lekarskich działających pod wspólną marką. Do zespołu zostali zaproszeni doświadczeni lekarze z poznańskich klinik. Specjaliści zostali dobrani tak, aby ułatwić proces diagnostyczny i terapeutyczny - np. kardiolog często prosi o opinię endokrynologa, pulmonologa czy chirurga naczyniowego a onkolog potrzebuje konsultacji ginekologa, hematologa, radiologa lub urologa.

Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług w komfortowych warunkach dla pacjentów i lekarzy. "Gabinety Marcelin" działają od kwietnia 2012 w nowoczesnym budynku, blisko centrum Poznania. W skład przychodni wchodzą gabinety: internistyczne, zabiegowe oraz ginekologiczny. Zapewniamy miłą atmosferę w dużej poczekalni.

Gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny do zabiegów i badań m.in. takich, jak: szeroki zakres USG, w tym doppler i ECHO; EKG, holter EKG i ciśnieniowy, test wysiłkowy, programatory stymulatorów, spirometr oraz aparatura do biopsji i do zabiegów medycyny estetycznej.

Drogi pacjencie, jeśli dojeżdżasz do Poznania i chciałbyś połączyć wizytę np. u kardiologa, endokrynologa, urologa czy hematologa lub innych specjalistów, koniecznie o to zapytaj. Nasze rejestratorki postarają się dobrać dogodny termin dla Ciebie, udzielą szczegółowych informacji o konsultacji/zabiegu, a także dzień wcześniej przypomną o terminie wizyty. 

Zapraszamy do korzystania z naszych porad. Zainteresowanych tematyką zdrowego stylu życia jak i chorobami układu krążenia zachęcam do lektury naszego Kardioserwisu.

Pozdrawiam Piotr Bręborowicz

Nasze marki:

Gabinety Marcelin
Estetica Marcelin
Bezpieczna podróż
Kardioserwis PL

partnerzy:

Diagnostyka