O nas

KARDIOSERWIS.PL jest specjalistycznym serwisem informacyjnym z zakresu kardiologii skierowanym nie tylko do pacjentów, ale także ludzi zdrowych. Korzystanie z serwisu jest bezpłatnie.

Wiedza prezentowana na stronach serwisu pochodzi z podręczników i czasopism medycznych, oraz zaleceń towarzystw naukowych.

Wszystkie informacje zawarte w tym serwisie mają charakter informacyjny i edukacyjny i nie są wystarczające do stawiania diagnoz i podejmowania leczenia bez konsultacji z lekarzem! Artykuły są tworzone i recenzowane przez lekarzy specjalistów. Zawartość reklamowa (niekomercyjna) jest wyraźnie oznakowana.

Dołożyłem wszelkich starań, aby wiadomości zawarte w serwisie, zwłaszcza dotyczące leków i sposobów postępowania, zostały podane właściwie, jednak ostateczne decyzje diagnostyczne i lecznicze spoczywają na lekarzu bezpośrednio zajmującym się pacjentem.

Zarówno autorzy, konsultanci, jak i właściciel KARDIOSERWIS.PL nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy i szkody, wynikające z zastosowania informacji zawartych w serwisie.
W razie zauważenia błędnej informacji prosimy o kontakt.

UWAGA!
Serwis jest własnością spółka Gabinety Marcelin spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-354) przy ul. Marcelińskiej 62/4, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000736496, posiadająca NIP 7792491660 oraz REGON 380511080 i jest finansowany ze środków spółki.

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych w KARDIOSERWIS.PL możliwe jest tylko po uzyskaniu pisemnej zgody od redakcji.

REGULAMIN SERWISU INTERNETOWEGO WWW.KARDIOSERWIS.PL wersja 3.2018

REGULAMIN SERWISU INTERNETOWEGO WWW.KARDIOSERWIS.PL »

Piotr Bręborowicz - kardiolog

Jako kardiolog interesuję się kardiologię inwazyjną i nieinwazyjną: koronarografia, angioplastyka, wszczepienie stymulatora, echokardiografia (ECHO serca), test wysiłkowy, Holter EKG itd. »

Co ludzie mówią o nas?

Lubimy wiedzieć, co ludzie o nas mówią. To bardzo motywujące. Opinie naszych czytelników są miłą nagrodą za naszą pracę, a także tym, co zmusza do ciągłego wysiłku w doskonaleniu się. »

redakcja

Adres: Kardioserwis.pl ul. Marcelińska 62 B/4 60-354 Poznań »

Polityka prywatności

Czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy kardioserwis.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności »

Nota prawna

Wszystkie informacje zawarte w tym serwisie mają charakter informacyjny i edukacyjny i nie są wystarczające do stawiania diagnoz i podejmowania leczenia bez konsultacji z lekarzem! »

Reklama w serwisie

»

Informacje o plikach cookies

»